15 labākās pievilcēju alternatīvas bezmaksas filmu skatīšanai tiešsaistē

[ware_item id=33][/ware_item]

Putlocker bija viens no visvairāk sakārtotajiem tiešsaistes filmu portāliem, kur bez maksas varēja skatīties iecienītās filmas un citas lietas. 2016. gada beigās Putlocker vietne tika slēgta pēc tam, kad augsta tiesa bloķēja vietni Lielbritānijā. Tomēr pirms Putlocker slēgšanas Putlocker tika ierindots starp 250 apmeklētākajām vietnēm Alexa Internet. Kopš vietnes Putlocker slēgšanas daudzi cilvēki to meklē Putlocker alternatīvas vai Putlocker jauno vietņu spoguļi, lai skatītos bezmaksas TV šovu un filmas. Tātad, mēs nolēmām izveidot sarakstu ar 15 populārākajām Putlocker alternatīvām, lai jūs bez maksas varētu skatīties populārās un jaunākās filmas tiešsaistē..


Paziņojums par ātrāko VPN

Straume nav ierobežota ar FastestVPN

Esiet piesardzīgs un neļaujiet kļūt par tiešsaistes uzraudzības mērķi. Straumējiet tikai anonīmi un brīvi, izmantojot FastestVPN. Šifrējiet trafiku, nodrošiniet savu darbību, lai būtu drošs, ka saņemsit DMCA paziņojumu un straumējat raķetes ātrumā, izmantojot VPN savienojumu.

Iegūstiet VPN straumēšanai

Putlocker alternatīvas

Putlocker alternatīvas - līdzīgas Putlocker

Putlocker vietne bija nelegāla dažādās valstīs tāpēc, ka tā lietotājiem nodrošināja pirātiskas straumēšanas saites. Lai arī Putlocker bija vienīgā vietne, kas piedāvāja šāda veida pakalpojumus, taču tā noteikti bija vispopulārākā, un tas bija galvenais iemesls tās izzušanai.

Kamēr Putlocker savā datu bāzē nekad nav indeksējis nevienu ar autortiesībām aizsargātu saturu, Putlocker tomēr mitināja saites uz šādu saturu, tāpēc Putlocker tika slēgts. Tiklīdz vietne samazinājās, parādījās dažādas Putlocker alternatīvas, kas piedāvā līdzīgu pakalpojumu, ja ne vairāk, lai aizpildītu tukšumu.

Tātad, ja jūs bijāt parasts Putlocker lietotājs un meklējat veidus, kā izbaudīt bezmaksas Putlocker filmas, šeit ir 5 populārākās Putlocker alternatīvas, kuras jums ir jāpārbauda tūlīt:

Labāko Putlocker alternatīvu saraksts

 1. Putlocker.kz
 2. PutlockerHD.cc
 3. Putlocker.onl
 4. Megashare
 5. Putlockers.cafe
 6. Popkorna laiks
 7. Saules filma
 8. FILMAS
 9. 123MOVIES
 10. Kodi
 11. Noskatīties tiešsaistes sēriju
 12. Moviewatcher
 13. Rainerland
 14. Popcornflix
 15. Los filmas

1. Putlocker.kz

Putlocker.kr

Kad šī vietne tika atklāta, straumēšanas fani bija diezgan priecīgi, jo tā ir viena lieliska alternatīva sākotnējai Putlocker vietnei. Putlocker.kz piedāvā bezmaksas piekļuvi lielai auditorijai ar atšķirīgu interešu izvēli. Tajā ir visas jaunākās filmas un seriāli, kā arī sezonas populārākās.

2. PutlockerHD.cc

putlocker hd cc putlocker alternatīva

Putlockerhd.cc būtībā ir vienāds - gandrīz. Lieliska šīs vietnes lieta ir tā, ka tā ļauj straumēt tiešsaistē, taču tā neapstājas. Tas arī ļauj lejupielādēt dažādas filmas un televīziju, lai skatītos vēlāk, atrodoties ceļā, bez interneta. Tajā ir tādi žanri kā drāma, animācija, darbība, trilleris, komēdija, karš, noslēpums, noziegums un vēl daudz vairāk.

Lai nodrošinātu straumēšanas ātrumu bez jebkādas buferizēšanas, izveidojiet savienojumu ar FastestVPN. Tas ir vienkāršs risinājums straumēšanai tiešsaistē bez ātruma samazināšanas vai šādiem traucējumiem.

3. Putlocker.onl

putlocker onl putlocker alternatīva

Putlocker.onl ir vietne, kurā lietotājam ir pilnīga piekļuve straumētu filmu un TV šovu demonstrēšanai tiešsaistē ar ērtību un noteikti ērtībai. Lietotājiem šī platforma patīk, jo tajā ir jaunākās filmas un TV seriāli, kurus var straumēt bez jebkādām problēmām vai nepieciešamības reģistrēties kontā.

Tomēr straumēšanas laikā jums, protams, jābūt pieslēgtam FastestVPN. Ne tikai drošības dēļ, bet arī, lai bloķētu uznirstošās un kaitinošās reklāmas. Atvadieties no visām nevēlamajām reklāmām, izmantojot funkciju AdBlocker, ko piedāvā FastestVPN.

4. Megashare

Megashare

Megashare nav saistīta ar populāro megaupload failu mitināšanas vietni, taču tā kalpo līdzīgam mērķim - piekļuves saturam piešķiršanai. Vietnes izkārtojums ir vienkāršs, ar ērtu navigāciju dažādās kategorijās, ko tā var piedāvāt.

Mājaslapā jūs sagaidīs jaunākās publikācijas. Daļa satura ir bez maksas, bet pārējam būs nepieciešama reģistrācija.

5. Putlockers.cafe

putlocker cafe putlocker alternatīva

Putlockers.cafe ir vēl viena alternatīva, kas ārkārtīgi labi darbojas visiem straumēšanas cienītājiem. Tajā ir kategorijas no visvairāk skatītajām, populārākajām, jaunākajām filmām, jaunākajām sērijām un daudz ko citu, kas lietotājam atvieglo izvēli, ja viņi paļaujas uz vietni uz kaut ko interesantu un viņiem jau nav izvēles.

Vietnei ir vairāk nekā 40 žanru no romantikas, drāmas un komēdijas līdz zinātniskās fantastikas, noslēpumainības un noziegumiem - viņi to visu aptver. Viņiem pat ir žanrs bērniem, kas patiešām nozīmē tikai to, ka tas ir mērķis visām vecuma grupām baudīt straumēšanu.

6. Popkorna laiks

popcorntime pievilcēju alternatīvas

Popkorna laiks ir nedaudz atšķirīgs no Putlocker vispārējās saskarnes ziņā, taču tas joprojām ir viens no labākajiem Putlocker alternatīvas bezmaksas filmu un TV šovu skatīšanai. Lai skatītos filmas ar Popkorna laiku, jums būs jālejuplādē tā lietotne, nevis jāskatās pārlūkprogrammā. Popcorn Time lietotne ir maza, un to ir ļoti viegli uzstādīt dažādās ierīcēs. Kad esat ieguvis lietotni, varat meklēt savā iecienītās filmas nosaukumā, atlasīt to un pēc tam spēlēt.

Izmantojot lietotni Popkorna laiks, jūs varēsit atrast plašu satura kategoriju klāstu, ieskaitot jaunākās izrādes un filmas, kuras varat skatīties. Tātad, jūs varat uzskatīt Popkorna laiku par populārākajām Putlocker alternatīvām šovu un filmu straumēšanai.

Piezīme. Pēdējā laikā Popkorna laiks ir kļuvis par juridisko institūciju rūpīgas pārbaudes objekta straumēšanai piedāvātā satura rakstura dēļ. Ir bijuši gadījumi, kad lietotāji, kas straumē Popkorna laikā, ir kļuvuši par tiešsaistes uzraudzības mērķi, un daudzi ir arestēti par nelikumīgu straumēšanu.

Tomēr lietotāji, kuri vēlas izmantot Popcorn Time, lai skatītos šovus un filmas, neiekļūstot nepatikšanās, viņi var izmantot Popcorn Time VPN, lai tiešsaistē kļūtu anonīmi. VPN slēps jūsu IP adresi no juridiskām iestādēm, kuras neredz jūsu atrašanās vietu un nevarēs nolasīt jūsu interneta trafiku, jo VPN izmanto spēcīgu šifrēšanu, lai šifrētu jūsu interneta trafiku..

7. SOLĀRĀ FILMA

Saules filmu pievilinātāja alternatīva

Filma Solar Movie ir vēl viena ļoti novērtēta vietne, piemēram, Putlocker, TV skatīšanai un filmām tiešsaistē. Vietnes interfeiss ir ērti lietojams un tīrāms, un to ir viegli pārlūkot. Jūs varēsit atrast tonnu filmu un seansu vietnē Solar Movie, izmantojot viņu meklēšanas opciju, vai arī varat pārlūkot tās plašo satura kategoriju.

Jūs atradīsit visas jaunākās un populārākās izrādes un filmas. Straumēšana notiek vienmērīgi, un, ja jums ir labs interneta savienojums, jūs nesaskarsieties ar buferizācijas problēmām. Kad meklējat filmu, parādīsies uznirstošais logs, jūs varat izvēlēties pulksteni, lai filmu uzreiz atskaņotu. Saules filma ir lieliska Putlocker alternatīva.

8. FILMAS

fmovies putlocker alternatīva

FMovies ir līdzīgs Solar Movie un Putlocker, taču tā vietnes interfeiss ir daudz labāks. Tam ir arī lielāka Holivudas šovu un filmu datu bāze. Tomēr filmu skatīšanās maksimālajā laikā kļūst nedaudz sāpīga, un dažreiz tas var ilgt minūtes. Tomēr satura kategorijas ir labi sakārtotas, un vispārējā lietotāju pieredze padara FMovies populārākās Putlocker alternatīvas.

Skatieties filmas vai seansus FM filmas, jūs varat meklēt un atlasīt savu filmu, pēc tam jūs tiksit novirzīts uz filmas lapu, kur straumēšana sāksies automātiski. Uzmanieties, kad jūs, spēlējot filmu, jūs tiksit novirzīts uz nevajadzīgām reklāmām.

9. 123MOVIES

Alternatīva alternatīva 123 filmas

123Movies ir kļuvusi par patiešām populāru straumētāju izvēli skatīties populāras un jaunākās filmas un šovus tiešsaistē. Lai arī vietnei ir problēmas, un tā ir mazinājusies vairākas reizes, tagad tai ir atgriezies jauns URL. Lai arī daudzi cilvēki uzskata, ka šī versija ir oriģinālās vietnes klons, vietne izskatās tāda pati kā Putlocker un darbojas diezgan labi. Tas ir ļoti ērti lietojams un piedāvā plašu filmu un šovu kategoriju. Varat arī meklēt un filmas no dažādām valstīm, vienkārši izvēloties vēlamo reģionu. Varat uzskatīt 123Movies par citām populārākajām Putlocker alternatīvām, lai straumētu TV šovus un filmas.

10. Kodi

kodi putlocker alternatīva

Runājot par Putlocker alternatīvām filmu un šovu skatīšanai, Kodi ir viena no pirmajām iespējām, ko jūs dzirdat. Kodi ir straumējošs multivides atskaņotājs, kas ļauj bez maksas skatīties iecienīto saturu, piemēram, filmas, TV šovus, dokumentālās filmas, anime un daudz ko citu, instalējot labākos Kodi papildinājumus. Ir dažādi populāri Kodi papildinājumi, kurus varat instalēt, lai skatītos iecienītās un jaunākās filmas un seansus, un arī to instalēšana nav tik sarežģīta. Kodi ne tikai ļauj jums skatīties savu iecienīto saturu, bet arī ļauj straumēt tiešos IPTV kanālus iecienītajās ierīcēs. Tātad, Kodi ir mana visizcilākā Putlocker alternatīvu izvēle, un jūs varat viegli iegūt lietotni ierīcē no tās vietnes.

Kodi interfeiss neatšķiras no jebkura cita. Lai arī dažreiz var būt nedaudz grūti iegūt iecienītākos papildinājumus, jo īpaši trešo pušu papildinājumus, kas ik pa brīdim samazinās, lietotāja saskarne ir diezgan jauka, un, tiklīdz esat aizturējis lietotni, varat straumēt visu, ko vēlaties, bez jebkuras nepatikšanas. Tāpēc tā ir labākā izvēle uzskatīt par labākajām Putlocker alternatīvām iecienīto filmu seansu skatīšanai

Piezīme. Lielākā daļa trešo personu Kodi papildinājumu piedāvā premium saturu, kas nav pieejams bezmaksas straumēšanai, un to straumēšana kļūst nelikumīga. Tomēr jūs izmantojat Kodi VPN, lai izvairītos no jebkāda veida nepatikšanām, jo ​​VPN ļaus jums kļūt anonīmam un šifrēt straumēšanas darbības ar augsta līmeņa šifrēšanu..

11. Noskatīties tiešsaistes sēriju

skatīties tiešsaistes sērijas

Vai jūs esat televīzijas šovu atkarīgais, un tajā ir daudz šovu, bet diez vai ir pieejamas straumēšanas vietnes, lai apmierinātu izklaides vajadzības? Sākot ar šausmu trilleriem un beidzot ar romantiskām komēdijām, skatīties tiešsaistē tiešsaistē ir viss. Lielākā daļa TV šovu ir pieejami vislabākajā kvalitātē, un katrā HD epizodē ir vismaz 2 spoguļi.

Lai arī šī vietne ir lielisks kūrorts, kur skatīties iecienītās TV pārraides un pārsteidzošās Putlocker alternatīvas, to vislabāk izbauda reklāmas bloķētājs. Tas ir iemesls, kāpēc gandrīz ir nepieciešams ātrākais VPN savienojums, jo tā reklāmu bloķētāja funkcija novērš visu kaitinošo reklāmu parādīšanos ekrānā.

12. Moviewatcher

Moviewatcher

Moviewatcher lietotājam neko nesarežģī. Vienkāršā, viegli orientējamā lietotāja saskarnē tiek parādīts vairāku kategoriju lapu saturs, piemēram, Žanri, Gadi, Populārākās, Jaunās filmas, TV seriāli..

Gaidiet, ka vietnē Moviewatcher viegli atradīsit jaunākos izlaidumus.

13. Rainierland

rainerland putlocker alternatīva

Rainerland līst ar visaugstāko saturu - gan kvalitātes, gan kvantitātes ziņā. Populārākās filmas tiek rādītas tieši vietnes sākumlapā, tāpēc jums nevajadzēs veltīt laiku, lai sasniegtu jaunākos filmu pasaules hitus..

Ja jūs esat eksperts tiesnesis, kad runa ir par filmas garšu, un nekaitējat nevienam par kvalitāti, tad Rainerland ir jūsu vieta, kur aiziet Putlocker.

14. Popcornflix

popcornflix putlocker alternatīva

Popcornflix ir la-la zeme filmu cienītājiem, kuriem ir pieejams filmu bagātību krājums. Tā ir vieta, kur jūs aizmirstat par Netflix kopš tā brīža, kad varat baudīt filmu skatīšanos, netērējot naudu! Visas filmas vietnē ir pieejamas HD kvalitātē oriģinālvalodā.

Ja neesat pārāk pārliecināts par to, ko skatīties, vienkārši atveriet vietni un pārlūkojiet kategoriju sadaļu, lai atrastu kaut ko sev interesējošu - no darbības līdz komēdijai un sci-fi līdz romantikai. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar VPN, lai būtu anonīms un izvairītos no varas iestāžu veiktās uzraudzības.

15. Los filmas

losmovies putlocker alternatīva

Los Movies ir plaša visu žanru filmu un TV šovu kolekcija. Par šo Putlocker alternatīvu pat milzīgs ir nepietiekams apgalvojums, ņemot vērā, ka tam ir 2000 lappušu visa satura katalogs. Meklētājprogramma ļauj ērti meklēt filmas pēc nosaukuma.

Varat arī meklēt populārākās filmas vai ja esat subtitru persona, tad meklējiet filmas tikai ar subtitriem. Atkal šīs vietnes trūkums ir visu straumētāju sliktākais murgs - uznirstošie logi un bezgalīgas reklāmas, kas ved uz visādām aizdomīgām vietnēm. Trūkums ir arī nodrošināts ar FastestVPN, kas ir pielāgots reklāmu bloķētāju un ļaunprātīgas programmatūras aizsardzības funkcijām, lai izvairītos no šādiem uznirstošajiem logiem vai draudiem, ko tie rada.

Kā droši, privāti un anonīmi skatīties Putlocker?

FastestVPN ļauj straumēt Putlocker vai jebkurā citā tiešsaistes straumēšanas vietnē ar pilnīgu drošību un anonimitāti. Tas ļauj izveidot slepenu tuneli starp vietni un sevi, lai neviens nevarētu piekļūt jūsu darbībām, neviens to nevarētu uzraudzīt, uzturēt ierakstus vai pat kontrolēt, ko skatīties - pat ne jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs.

Skatieties Putlocker droši un anonīmi. Šeit ir norādītas veicamās darbības.

 1. Dabūt ĀtrākaisVPN abonements
 2. Lejupielādējiet un instalējiet lietotni FastestVPN jūsu ierīcei
 3. Jūs varat arī konfigurējiet FastestVPN ar maršrutētāju
 4. Pievienojieties vienam no daudzajiem FastestVPN serveriem atbilstoši jūsu prasībām
 5. Izbaudiet neierobežotu un neierobežotu piekļuvi Putlocker straumei bez jebkādām žagatām!

FastestVPN ir lietotnes operētājsistēmām Linux, Windows, Mac, iOS, Android, Android Box, Smart TV, FireStick, Xbox un vēl daudzām citām. To var arī konfigurēt ar maršrutētāja vpn un pēc tam piekļūt, izmantojot Roku, Kodi, Apple TV utt..

Skaties Troņu spēles 8. sezonu vietnē Putlocker

Paredzēto Troņu spēļu 8. sezonu paredzēts izlaist 2019. gada 14. aprīlī. Pirmā epizode tiešraidē notiks minētajā datumā plkst. 9:00 pēc Klusā okeāna laika. Pēc epizodes HBO parādīsies katra epizode. Dažas stundas pēc noteiktā apraides laika vienkārši apmeklējiet Putlocker, un jūs varat tos skatīties bez maksas.

Secinājums - Putlocker alternatīvas

Lūdzu! Piecas labākās Putlocker alternatīvas, kas ļaus augstas kvalitātes skatīties iecienītās filmas un šovus. Vietnes, kuras mēs pieminējam, iespējams, nav Putlocker - esque, tās piedāvā līdzīgu vai labāku kvalitāti un vairāk straumēšanas satura ziņā. Tātad, ja vēlaties skatīties visas jaunākās filmas un TV pārraides tāpat kā jūs parasti izmantojat Putlocker, šīs ir Putlocker alternatīvas, kuras jums jāmeklē, lai apmierinātu straumēšanas vajadzības.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

30 − 25 =

map