Kā skatīties Troņu spēles 8. sezonu Kanādā

[ware_item id=33][/ware_item]

Šeit jūs varat arī skatīties Troņu spēli Finale.


Ziema beidzot tuvojas… beigām! Ak, zēns, tā ir bijusi braukšanas elle. Troņu spēles 8. sezona beidzot nonāk mūsu ekrānos 2019. gada 14. aprīlī, un fani nevar gaidīt, lai noteiktu viņu iecienīto varoņu likteni. Ventilatori dodas pie bonkeriem, lai atrastu veidu, kā skatīties Troņu spēles 8. sezona Kanādā. Nu beidz meklēt puišus. Jums ir savs risinājums šeit!

skatīties troņu sezonas 8. spēli tiešsaistē Kanādā

iegūt ātrākovpn Paziņojums par ātrāko VPN

Mēs nekad nedomājām, ka sienu var iznīcināt. Ja jūs esat tikpat satraukti redzēt, kas notiek cīņā šajā sezonā, noskaņojieties savlaicīgi! Tomēr kanāli var būt ģeogrāfiski ierobežoti vai abonēšana var būt dārga jūsu reģionā. Lai pārvarētu šos nelielos šķēršļus, skatoties Game of Thrones 8. sezonu Kanādā, izveidojiet savienojumu ar FastestVPN!

Iegūstiet VPN straumēšanai

Apraides informācija par Troņu spēles 8. sezonu Kanādā

Beidzot redzēsim, kurš uzvarēs šajā spēlē vai izdomāti, smaili krēsli (tādu fanu dramatiskas aizraušanās, kuri, iespējams, apvainojas ar troņa aprakstu). Tas gaisā parādīsies tieši tajā pašā laikā, kad tas notiek ASV, kas svētdienas naktī būs plkst. 9:00 EST vai plkst. 8:00 PST.

Troņu spēles 8. sezonas kanālu apraide Kanādā

 1. Alkst (9,99 USD, 19,98 USD)
 2. HBO Tagad (ar ASV VPN serveri)
 3. Sling TV (25 USD, 40 USD)
 4. DirecTV Tagad (35, 50, 60, 70, 70) ASV dolāri
 5. Amazon Prime Video (12,99 USD)

Kopš Game of Thrones 7. sezonas atklāšanas situācija Kanādas faniem ir mainījusies. HBO Canada bija vienīgais avots, kurš skatīja jebkuru ASV izlaidumu. Diemžēl iespējas nav daudz paplašinājušās, kaut arī ir notikusi īpašnieku maiņa.

Kanādieši tagad var straumēt Game of Thrones 8. sezonu tikai un vienīgi pakalpojumā Bell Media's Crave. Šis ir vienīgais straumēšanas gigants, kurš pieejams Kanādas Game of Thrones 8. sezonas skatīšanai. Pieejami divi abonementi, no kuriem jūs varat izvēlēties atbilstoši savām prasībām un vajadzībām:

alkt cenu ātrākovpn

VārdsCena mēnesīBezmaksas izmēģinājuma versijaapkalpošanaVienlaicīga
Alkst CA 9,99 USD 1 mēnesis Straumēšana pēc pieprasījuma 2
Piešķir jums piekļuvi Crave oriģināliem, HBO šovu iepriekšējām sezonām, Showtime sērijām un ierobežotam skaitam Family and Kids titulu.
Alkst CA 19,98 USD 1 mēnesis Straumēšana pēc pieprasījuma 2
Ietver hit filmas un pašreizējās HBO sezonas, kā arī sešus tiešraides kanālus (Crave 1, Crave 2, Crave 3, Crave 4, HBO Canada, HBO Canada 2)

Mēs iesakām visiem jaunajiem ienācējiem savlaicīgi izveidot kontu (piemēram, tagad), lai viņi varētu ietaupīt 11. stundas straumētāja murgu. Troņu spēles pirmizrādes ir draņķīgas par vietņu krahu, tāpēc noteikti nevarat cerēt, ka reģistrācijas vietne darbosies nevainojami stundas pirms pirmās spēles par Troņu trijiem..

Kā skatīties Troņu spēles 8. sezonu Kanādā kanālā HBO

Fani, kas ir izvēlējušies savus ceļus un vēlas izrādes tiešraidē baudīt HBO, to var izdarīt šādi:

 1. Saņemiet ātrāko VPN abonementu
 2. Lejupielādējiet lietotni FastestVPN kas ir saderīgs ar jūsu ierīci (saderīgs ar vairāk nekā 20 ierīcēm)
 3. Pievienot ASV serveris
 4. Ierīcē lejupielādējiet lietotni HBO Now
 5. Abonējiet vietni HBO Now
 6. Skaties Troņu spēles 8. sezonu Kanādā

Abonēšana maksā 14,99 USD, bet piedāvā nedēļas bezmaksas izmēģinājumu.

Kā skatīties Troņu spēles 8. sezonu Kanādā

Raidījums Kanādā pārcēla rokas no HBO Canada uz Crave. Labās ziņas šajā ziņā ir tas, ka crave piedāvā viena mēneša izmēģinājumu. Tas nozīmē, ka mēnesi jauns lietotājs var baudīt skatīšanos Troņu spēles 8. sezona bez maksas Vai nav tik lieliski??

Ja jums ir abonements, bet neatrodaties Kanādas robežās, tas jums nebūs pieejams.

Lūk, kā jūs varat skatīties Game of Thrones 8. sezonu, izmantojot Kanādas pakalpojumu Crave no jebkuras vietas pasaulē:

 1. Saņemiet ātrāko VPN abonementu
 2. Lejupielādējiet lietotni FastestVPN kas ir saderīgs ar jūsu ierīci (saderīgs ar vairāk nekā 20 ierīcēm)
 3. Pievienojiet Kanādas serveris
 4. Savā ierīcē apmeklējiet vietni https://www.crave.ca/
 5. Abonējiet Crave pakalpojumu
 6. Skatieties Kanādas Troņu spēles 8. sezonu Kanādā!

iegūt ātrākovpn

Grunts līnija: Troņu spēles 8. sezona Kanādā

Interneta lietotāji var veikt savu darbu apkārt un iegūt spēles no Troņu spēles 8. sezonu Kanādā, izmantojot FastestVPN. Viņi var pārvarēt visus ģeogrāfiskos ierobežojumus un iegūt ātru un drošu straumēšanas pieredzi bez žagas.

Kamēr sākas 8. sezona, tie, kuri nav aktuāli 7., vai ir pārāk nepacietīgi, var iet uz priekšu un paskatīties vecās epizodes, jo viņiem vēl ir laiks. Un tā beidzas mūsu vienkāršais ceļvedis. Priecīgu skatīšanos, Kanādas fani.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 1 =

map