Kaip žiūrėti Genadijus Golovkinas prieš Sergiy Derevyanchenko „Kodi“ eteryje

[ware_item id=33][/ware_item]

Sirgaliai labai noriai stebi Genadijų Golovkiną prieš Sergijų Derevyachenko jų artėjančioje kovoje. Nesvarbu, ar tai būtų, ar be laido, skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip galite tiesiogiai naudotis visais veiksmais.


Genadijus Genadadivičius Golovkinas, pravarde „Triple G“ arba „GGG“, yra profesionalus Kazachstano boksininkas. Jis taip pat yra buvęs vieningas vidutinio svorio pasaulio čempionas, turintis WBA („Super“) ir WBC IBF titulus nuo 2010 iki 2018 m. Šioje kovoje Golovkinas bando susigrąžinti vieną iš savo senų diržų po pirmojo praėjusių metų pralaimėjimo Canelo Alvarezui..

Kita vertus, Sergijus Vyčeslavovičius Derevyanchenko yra Ukrainos profesionalus boksininkas. Jis iškovojo bronzos medalį vidutinio svorio pasaulio mėgėjų bokso čempionate 2007 m. Derevyanchenko buvo panašioje padėtyje ir paskutinėje savo kovoje, rinkdamasis vieningą sprendimo pergalę prieš Jacką Culcay, kad atkovotų iš savo pirmojo karjeros pralaimėjimo - konkurencinio padalijimo prieš Danielį. Jokūbas.

Žiūrėkite „Golovkin vs Derevyanchenko“ ant „Kodi“

Kur ir kada

2019 m. Spalis bus įvykių kupinas mėnuo, artėjant Genadijaus Golovkino ir Sergiy Derevyanchenkomatch varžyboms. Atidžiai perskaitykite žemiau pateiktą specifikaciją ir atitinkamai suplanuokite laiką:

 • Vieta: Jis numatytas nusileisti tarp dviejų kovotojų Madison Square Garden, Niujorke. Vietos žinomas kaip „Sodas“, 20 000 ir daugiau vietų esanti Manhatano miesto centre esanti universali uždaroji arena, naudojama daugeliui svarbiausių sporto šakų, pavyzdžiui, ledo rituliui, krepšiniui ir boksui..
 • Laikas: Kol kas paskelbta data yra 2019 m. Spalio 5 d., Šeštadienis, tačiau oficialus laikas vis dar nežinomas. Patikrinkite, ar čia nėra atnaujinimų, nes kaip tik tai sužinosite.

Stebėkite Genadijų Golovkiną prieš Sergiy Derevyanchenko iš bet kur

DAZN yra oficialus IBF kovos srautas. Galite tiesiogiai transliuoti rungtynes ​​tiesiogiai iš svetainės. Nepaisant to, turėtumėte atsiminti, kad DAZN reikalauja įsigyti metinę arba mėnesinę prenumeratą. „MatchTV.ru“ yra nemokama galimybė tiesiogiai transliuoti daugumą sporto renginių.

Nors šiame straipsnyje mes paminėjome tik dvi srautinio transliavimo paslaugas, be abejo, yra ir kitų svetainių bei programų, kurias galite naudoti, norėdami transliuoti Genadijaus Golovkino ir Sergio Derevyanchenko kovą, atsižvelgiant į jūsų dabartinę geografinę vietą. Nors pačios rungtynės vyksta tik tam tikrose vietose / šalyse.i.e. kova yra geografiškai apribota.

Jei atsidursite už JAV ribų ir užsiprenumeruosite tiesioginės transliacijos paslaugą, apsvarstykite galimybę naudoti tokį VPN kaip „FastestVPN“, kad išvengtumėte erzinančių geografinių apribojimų ir pasiektumėte tiesioginius srautus Gennady Golovkin vs Sergiy Derevyanchenko bet kuriame įrenginyje bet kurioje pasaulio vietoje. VPN yra puikus būdas palaikyti ryšio vientisumą, saugumą ir privatumą, nesijaudinant dėl ​​autorių teisių pažeidimų.

Kaip žiūrėti Genadijus Golovkinas prieš Sergiy Derevyanchenko „Live On Kodi“

Viena populiariausių šiandien naudojamų atvirojo kodo namų kino sistemų yra „Kodi“. Jei jums priklauso vienas, štai kaip galite bet kurioje pasaulio vietoje žiūrėti Genadijaus Golovkino ir Sergiy Derevyanchenko „Kodi“ ekraną:

Žiūrėti Genadijus Golovkinas prieš Sergiy Derevyanchenko On Kodi per DAZN

 1. Prenumeruokite „FastestVPN“ paslaugos (išsirinkite sau tinkamiausią paketą);
 2. Nustatykite maršrutizatorius per „FastestVPN“ ir naudokis JAV IP adresas (PPTP protokolų serverių sąrašas);
 3. Prijunkite „Kodi“ įrenginį į savo maršrutizatorių;
 4. Apsilankymas https://watch.dazn.com/en-GLOBAL/sports/ „Kodi“ naršyklėje;
 5. Užsiregistruokite ir įsigykite abonementą DAZN transliacijos paslaugos;
 6. Žiūrėti Genadijus Golovkinas prieš Sergiy Derevyanchenko per „Kodi“ iš bet kur.

Žiūrėkite Genadady Golovkin vs Sergiy Derevyanchenko On Kodi per MatchTV.ru

 1. Prenumeruokite „FastestVPN“ paslaugos (išsirinkite sau tinkamiausią paketą);
 2. Nustatykite maršrutizatorius per „FastestVPN“ ir vartok rusą IP adresas (PPTP protokolų serverių sąrašas);
 3. Prijunkite „Kodi“ įrenginį į savo maršrutizatorių;
 4. Apsilankymas https://www.matchtv.ru/on-air „Kodi“ naršyklėje;
 5. Žiūrėti Genadijus Golovkinas prieš Sergiy Derevyanchenko per „Kodi“ iš bet kur.

Prognozės

Šiuo metu atspėti, kaip kova vyks, yra sudėtinga. Nepaisant to, tai tikrai bus jaudinanti kova. Derevyanchenko greičiausiai duos Golovkinui gerą mūšį anksti ir greičiausiai sugebės išgyventi ankstyvą GGG puolimą. Tačiau Golovkino kūno smūgiai yra jėga, su kuria reikia atsiminti, ir jie gali nešioti Derevyanchenko iki vidurio raundų..

Išvados

Yra daugybė būdų, kaip srautiniu būdu transliuoti Genadijų Golovkiną prieš Sergijų Derevyančenką per „Kodi“, tačiau kaip ir oficialiojo turinio atveju, tačiau galbūt negalėsite žiūrėti rungtynių iš bet kurios pasaulio vietos, jei nenaudosite tokios VPN paslaugos kaip „FastestVPN“. Taigi nereikia jaudintis, jei neturite kabelio prenumeratos ar gyvenate ne JAV, gaukite GreičiausiasVPN patenkinti visus savo pramogų poreikius, apeinant geografinius apribojimus ir užtikrinant geriausią apsaugą ir privatumą, koks yra bet kur.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

75 − = 67

map