Ako sa pozerať na finále hry o tróny na Kodi – 8. sezóna (Sprievodca bez kazačiek)

[ware_item id=33][/ware_item]

Predtým, ako začneme, dajte nám pokoj, aby bol sprievodca kompletný SPOILER-FREE a je bezpečný pre každého, kto ešte neprišiel s obdobím 8. Ako fanúšikovia si vážime nadšenie a skutočnú lásku iných fanúšikov na celom svete. Game of Thrones season 8 je produktom rokov plánovania, všetko k tomu viedlo.


Je samozrejmé, že musíte dohnať predchádzajúce epizódy najskôr pred finále, ktoré sa vysiela 19. mája 2019..

Tu môžete sledovať oficiálnu ukážku finále. VÝSTRAHA: SPOILERS AHEAD!

Najrýchlejšie oznámenie o VPN

Finále Game of Thrones je dostupné iba cez HBO. Nalaďte sa na server HBO Now with VPN a sledujte ho bez akýchkoľvek obmedzení. Pri používaní doplnkov tretích strán vždy používajte sieť VPN, aby ste sa ochránili pred upovedomením poskytovateľov internetových služieb.

Získajte sieť VPN na streamovanie

Hra o tróny Sezóna 8, epizóda 6 | Ukážka (HBO)

Sledujte finále Game of Thrones na Kodi odkiaľkoľvek na svete

Ako predtým, Game of Thrones sa bude vysielať výlučne na HBO dňa 19. mája 2019 o 21:00 Veľkonočný čas. HBO je jediné miesto, kde môžete v Spojených štátoch sledovať online hru Thrones online. Podobne ako HBO v Spojených štátoch je teraz televízia jedinou službou, ktorá prináša najnovšie epizódy hry Game of Thrones v Austrálii..

Máme dobré správy. Ak žijete v Spojených štátoch a máte aktívne predplatné káblového kanála HBO, nemusíte platiť za službu digitálneho vysielania HBO Now. HBO Go je alternatívou, ktorá je bezplatná pre účastníkov káblového kanála HBO. V tomto prípade by ste chceli použiť HBO Go namiesto HBO Now.

Keďže spoločnosť Kodi nemá oficiálne doplnky pre HBO, musíte namiesto toho použiť webový prehľadávač.

Ale bez ohľadu na to, na ktorej platforme skončíte pozeraním hier Hry o tróny, na prístup k nej budete potrebovať sieť VPN. Je to preto, že HBO Now a HBO Go sú k dispozícii iba v Spojených štátoch.

FastestVPN vám umožňuje odblokovať akýkoľvek taký geograficky obmedzený tok bez ohľadu na to, kde sa na svete nachádzate.

sledujte hru finále trónov na kodi

dostať najrýchlejšiu

Sledujte finále Game of Thrones na Kodi s doplnkami tretích strán

Ako sme už uviedli, spoločnosť Kodi v súčasnosti neponúka oficiálne doplnky pre HBO Now a HBO Now. Namiesto toho sa budeme musieť spoliehať na doplnky tretích strán. Ale nebojte sa, je známe, že tieto doplnky prinášajú najnovšie epizódy potom, ako začali vysielať online..

Existuje niekoľko doplnkov Kodi, ale použijeme program Genesis Reborn. Môžete očakávať, že finále bude k dispozícii prostredníctvom doplnku po jeho odvysielaní na HBO.

Ak chcete, aby to fungovalo na Kodi, postupujte takto:

 • Prihláste sa na odber FastestVPN
 • Stiahnite si aplikáciu FastestVPN pre vaše zariadenie alebo nastaviť FastestVPN vo vašom routeri s americkou IP adresou
 • Stiahnuť ▼ Kodi Leia 18 na zariadení
 • Spustite aplikáciu a pripojte sa k nej Americký server alebo pripojte toto zariadenie k smerovaču
 • odpálenie kodi
 • Kliknutím na ikonu ozubeného kolieska prejdete nastavenie > systém > Add-ons
 • Zapnite možnosť Neznáme zdroje
 • Návrat do nastavenie kliknite na Správca súborov
 • Dvakrát kliknite na ikonu Pridať zdroj potom dvakrát kliknite na
 • Do poľa zadajte túto adresu URL: http://lvtvv.com/repo/
 • Pomenujte ho a kliknite na tlačidlo OK
 • Návrat do nastavenie stránku a kliknite na Add-ons
 • vybrať Inštalácia zo súboru ZIP
 • Teraz vyberte stiahnutý súbor zip a nechajte ho nainštalovať
 • Z Add-ons stránku znova kliknite na Inštalácia z úložiska
 • Vyzdvihnúť JesusBox úložisko zo zoznamu
 • Prejdite na Video Addons a vyberte Genesis Reborn zo zoznamu
 • Nechajte ho nainštalovať

Po dokončení spustite program Genesis Reborn z karty Doplnky na domovskej stránke.

Sledujte hru Thrones Watch na finále Kodi na Kodi s HBO:

Jediným spôsobom, ako sledovať finále naživo online, je použitie služby HBO Now alebo HBO Go. Stiahnite si aplikáciu do svojho zariadenia alebo navštívte webový prehliadač https://play.hbonow.com/.

Nezabudnite zapnúť sieť VPN skôr, ako začnete, pretože sa zdá byť neprístupná, ak ste mimo Spojených štátov. Aj keď ste boli v Spojených štátoch, v záujme zabezpečenia sa vždy odporúča používať sieť VPN. FastestVPN využíva 256-bitové šifrovanie AES na zabezpečenie údajov, takže vaše dáta sú exponované tretím stranám..

dostať najrýchlejšiu

Záver - Pozor na finále hry o tróny v Kodi

Na záver chcem povedať, že by ste si nemali nechať ujsť finále. Ak sa považujete za fanúšika, dobehnite sezónu 8 a pripravte sa na finále. Vzrušenie je stále vysoké a správne. Hra o tróny mala kultúrny dopad, ktorý sa podarilo len veľmi malému počtu televíznych relácií.

Ak sa chystáte pozerať finále Game of Thrones na Kodi o niečo neskôr, nemôžeme dostatočne zdôrazniť, že by ste sa dovtedy nemali zdržiavať sociálnych médií. Finále Game of Throne bude stredobodom pozornosti budúci týždeň.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

83 − = 81

map