One Comment

 1. Cason
  16.04.2023 @ 23:03

  stránkach Pirate Bay. Avšak, treba si uvedomiť, že Pirate Bay je často blokovaný v mnohých krajinách a môže byť nebezpečný pre vašu bezpečnosť. Preto je dôležité používať VPN, aby ste sa ochránili pred sledovaním a zabezpečili si bezpečné sťahovanie.

  2. LimeTorrents
  LimeTorrents je ďalšou populárnou alternatívou k Torrentzu. Ponúka širokú škálu torrentov a je známy pre svoju rýchlosť a spoľahlivosť. Má tiež veľké množstvo užívateľov a aktívnu komunitu, ktorá pravidelne pridáva nové torrenty.

  3. isoHunt
  isoHunt je ďalšou populárnou alternatívou k Torrentzu. Ponúka obrovskú knižnicu torrentov a je známy pre svoju rýchlosť a spoľahlivosť. Má tiež veľké množstvo užívateľov a aktívnu komunitu, ktorá pravidelne pridáva nové torrenty.

  4. iDope
  iDope je relatívne nová alternatíva k Torrentzu, ale už si získala veľkú popularitu. Ponúka širokú škálu torrentov a je známy pre svoju rýchlosť a spoľahlivosť. Má tiež veľké množstvo užívateľov a aktívnu komunitu, ktorá pravidelne pridáva nové torrenty.

  5. RARBG
  RARBG je ďalšou populárnou alternatívou k Torrentzu. Ponúka obrovskú knižnicu torrentov a je známy pre svoju rýchlosť a spoľahlivosť. Má tiež veľké

Adblock
detector