نحوه نصب Netflix در Kodi – راهنمای گام به گام برای Kodi 2019

[ware_item id=33][/ware_item]

اگر به Netflix به عنوان محبوب ترین سرویس پخش دیجیتال اشاره کرد ، جای تعجب نخواهد داشت. پلت فرم پخش ویدئو باعث ایجاد انقلابی در فضای سرویس های پخش دیجیتالی شد و تأثیر بسیاری بر خدمات دیگر گذاشت. با افزایش محبوبیت آن ، در دسترس بودن آن بر روی سیستم عامل ها نیز همینطور بود. حتی می توانید Netflix را روی Kodi به راحتی دریافت کنید.


Netflix با 139 میلیون مشترک در سراسر جهان - و رو به رشد یکی از بهترین خدمات پخش کننده فیلم است. به سختی می توان به دور از تاثیری که Netflix در فضای پخش دیجیتال داشته است ، برنامه تقریباً برای هر پلتفرم در دسترس است. اگر می خواهید Netflix را روی Kodi تماشا کنید پس به ما اجازه ده تا شما را راهنمایی کنیم.

netflix را بر روی kodi addon نصب کنید

سریعترین سرعت را بدست آورید

Netflix در Kodi چیست?

به عبارت ساده تر ، Netflix یک شرکت رسانه ای است که خدمات دیجیتالی را ارائه می دهد. اما Netflix بیشتر به عنوان سرویس پخش ویدیویی دیجیتال شناخته می شود. به عنوان بهترین پلت فرم پخش ویدیو و به دلایل خوب شناخته شده است.

این بزرگترین مجموعه فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی و مستندهایی است که شامل محتوای انگلیسی و بین المللی است. با گذشت سالها ، Netflix با تولید فیلم های اصلی و نمایش های تلویزیونی تحت پرچم "Originals Netflix" این امر باعث محبوبیت بیشتری در بین علاقه مندان به سرگرمی شده است.

برنامه های تلویزیونی مانند DareDevil ، Punisher ، The Crown ، Stranger Things، 13 دلیل چرا ، Narcos و موارد دیگر دلایل دستیابی تعداد مشترکان Netflix به نقاط عطف جدید است. نتفلیکس نزدیک به 150 میلیون مشترک در سراسر جهان را هدف قرار داده است.

در ادامه بخوانید که توضیح می دهیم چگونه Netflix را در Kodi دریافت کنید.

چرا به Netflix در Kodi نیاز به VPN دارید?

با توجه به کلیه سرویسهای پخش دیجیتال ، محتویات موجود در این سکو باید قوانین ایالتی را رعایت کنند. این قوانین از نظر منطقه ای به منطقه دیگر متفاوت است ، اما در نهایت منجر به یک کتابخانه سرپرستی می شود. محتوای موجود در یک منطقه ممکن است در منطقه دیگری در دسترس نباشد. برخی از مناطق نسبت به انواع خاصی از محتوا سانسور می کنند ، بنابراین فیلم ها و نمایش های تلویزیونی ممکن است از انواع خاصی از محتوا تمام شود.

بنابراین ، اگر از گفتن ایالات متحده به Netflix روی Kodi دسترسی پیدا کنید ، نمی توانید به کل کتابخانه Netflix دسترسی پیدا کنید. اما یک راه حل برای آن وجود دارد ، و این VPN است.

در اینجا می توانید 5 بهترین VPN برای Netflix را نیز پیدا کنید.

Netflix در Kodi به شما امکان می دهد با استفاده از یک آدرس IP خصوصی ، به جعل مکان خود بپردازید. شما می توانید مکان خود را برای دور زدن چنین محدودیت های جغرافیایی ، نه فقط در Netflix بلکه بسیاری از سرویس های پخش دیجیتال دیگر ، ماسک کنید. Netflix US منطقه مورد علاقه کاربران است.

سریعترین سرعت را بدست آورید

نحوه نصب Netflix در Kodi v18 Leia

این روش با کدی نسخه 18 "Leia" کار می کند. بنابراین ، اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که جدیدترین کدی ساخت را بارگیری کنید. هنگامی که آخرین نسخه Kodi را در دستگاه خود دارید ، مراحل زیر را برای نصب Netflix در Kodi دنبال کنید:

 1. مشترک شدن در FastestVPN
 2. FastestVPN را در روتر خود پیکربندی کنید یا برنامه را بارگیری کنید در صورت موجود بودن برای دستگاه شما
 3. دستگاه خود را به روتر متصل کنید یا برنامه VPN را راه اندازی کنید
 4. آخرین نسخه Kodi را بر روی دستگاه خود نصب کنید
 5. برنامه Kodi را راه اندازی کنید
 6. کلیک کنید روی تنظیمات نماد در گوشه بالا سمت چپ
 7. کلیک کنید مدیر فایل
 8. از منوی سمت چپ ، کلیک کنید منبع را اضافه کنید و سپس انتخاب کنید هیچ یک
 9. این پیوند را در قسمت URL http://fusion.tvaddons.co وارد کنید و ضربه بزنید خوب
 10. برگردید و کلیک کنید تنظیمات و انتخاب کنید از Zip File نصب کنید
 11. هدایت به ذوب > kodi-repos > انگلیسی > repository.netflix-1.0.1.zip
 12. برای نصب روی آن دوبار کلیک کنید
 13. برگردید و کلیک کنید تنظیمات دوباره و انتخاب کنید از مخزن نصب کنید
 14. هدایت به مخزن Addon Netflix > افزونه های ویدیویی > نتفلیکس
 15. برای نصب بر روی آن کلیک کنید و سپس انتخاب نسخه را در صفحه بعد تأیید کنید
 16. اکنون انتخاب کنید از مخزن نصب کنید از نو
 17. انتخاب کنید ورودی VideoPlayer InputStream و نصب کنید InputStream Adaptive
 18. راه اندازی نتفلیکس از منوی افزودنیها استفاده کنید و از Netflix در Kodi لذت ببرید!

باید در نظر داشته باشید که این کار فقط به اجرای Netflix بر روی Kodi اجازه می دهد محتوای مختلفی را برای شما از حالت مسدود کند. برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی ، باید از سرورهای FastestVPN استفاده کنید.

افزونه های جایگزین برای Netflix در Kodi

افزودنی های Netflix در گذشته با معرفی جدید ساخت متوقف شده اند. برای جلوگیری از وارد شدن به این وضعیت ، در اینجا لیستی از افزونه های Kodi وجود دارد که آخرین فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی و موارد دیگر را ارائه می دهند..

 • USTVNow
 • iPlayer WWW
 • ترك
 • PS Vue
 • یوتیوب
 • تلویزیون پوزیدون
 • پاپ کورنفلیکس

سریعترین سرعت را بدست آورید

نتیجه گیری - Netflix در مورد Kodi

نکته جالب در مورد Netflix در Kodi این است که دقیقاً مانند افزودنی رسمی ، بی عیب و نقص عمل می کند. اگرچه این افزونه همان رابط بصری را با برنامه رسمی ندارد اما مرور در لیست محتوای آسان است. فقط کافیست با حساب کاربری خود وارد شوید و به راحتی به کتابخانه Netflix دسترسی پیدا کنید. Netflix را روی Kodi از هر جای دنیا با قدرت VPN تماشا کنید.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 10 = 14

map