چرا باید مراقب خنثی بودن خالص باشید؟

[ware_item id=33][/ware_item]

قدیمی طلا است. اما این همیشه صادق نیست و همیشه نمی تواند در همه شرایط اعمال شود. تصور کنید که یک شب فیلم داشته باشید و گزینه های فیلمتان توسط ارائه دهنده خدمات اینترنت شما کنترل شود. این ما را از قرن 21 درست به دهه 80 می برد ، جایی که ارائه دهندگان کابل محتوا را برای بینندگان خود انتخاب کردند. آیا به نظر نمی رسد مانند طلا آن را صدا کند؟ اینجاست که بی طرفی خالص می شود.


خنثی بودن خالص چیست؟?

از طریق کابل به اینترنت ، بحث خودمان را مطرح می کنیم که خنثی بودن خالص است. قبل از ادامه ، بیایید مفهوم بی طرفی خالص را بفهمیم. در ابتدا ، ارائه دهندگان خدمات اینترنت بارگذاری برنامه های اشتراک گذاری P2P را کند می کنند. بی طرفی خالص اصلی است که توسط تیم وو ایجاد شده است و ادعا می کند تمام داده های موجود در اینترنت باید توسط همه ارائه دهندگان خدمات اینترنت (ISP) به طور یکسان رفتار شود. این بدان معناست که داده های اینترنت باید از هر نوع تبعیضی عاری باشند. کاربر ، محتوا ، پلتفرم ، برنامه ، وب سایت ، تجهیزات پیوست شده از طریق ایمیل یا روش ارتباطی نباید بر اساس نوع یا ویژگی آنها شارژ متفاوتی داشته باشد. به عبارتی افراد غیرمستقیم ، کلیه فعالیت های اینترنت باید بدون جابجایی باشد و توسط ISP کنترل نشود - به این معنی که ISP ها نمی توانند از خدمات خودشان نسبت به دیگران پشتیبانی کنند.

خنثی بودن خالص چیست؟

FastestVPN را دریافت کنید

چرا باید مراقب خنثی بودن خالص باشید?

نیاز ضروری به داشتن بی طرفی خالص را می توان با یک مثال ساده توضیح داد. جمعه شب است و شما می خواهید از پاپ کورن کره خود با Netflix لذت ببرید. چه کسی نیست؟ اکنون پیش بینی می شود که شرکت ارائه دهنده اینترنتی خود را تولید کند که نشان می دهد این شرکت از مردم می خواهد مردم را نسبت به سری Netflix ترجیح دهند. در این حالت ، بدون خنثی بودن خالص ، آنها می توانند با دادن نتفلیکس تنها یک چهارم از سرعت ، ترجیح به تولید خود دهند. این ایده شما را از یک جمعه شب راحت به یک پر از ناامیدی و با کندی صفحه نمایش در مقابل می اندازد.

از نظر آماری ، اکثریت به نفع بی طرفی خالص (واقعاً کسانی را که نمی دانند) می شناسند. این امر به این دلیل است که قطعاً مزایای بسیاری برای کاربران اینترنت به همراه دارد.

جوانب خنثی بودن خالص:

 • این امر زمینه های برابر برای شرکت های رقیب را فراهم می کند
 • در اصل ، نقش یک ISP انتقال اطلاعات به مشتریانی است که برای این سرویس پرداخت کرده اند. آنها همچنین می توانند قدرت شکل گیری الگوهای مصرف را داشته باشند. با این حال ، خوشبختانه ، با بی طرفی خالص ، آنها این کار را نمی کنند. قوانین ضد تبعیض ، ISP ها را در تصمیم گیری های مغرضانه در مورد محدود کردن یا ارتقاء محتوای انتخاب خود متوقف می کند.
 • بی طرفی شبکه همچنین از ظرفیتی که ممکن است ISP برای خدمات آنلاین مانند Netflix شارژ کند ، جلوگیری می کند, کدی, YouTube ، Xbox Live ، Skype ، PlayStation و موارد دیگر برای خطوط سریع. این هزینه اضافی هزینه های مشترک شدن در این سرویس ها را گرانتر می کند.
 • شانس شرکتهای کوچک برای رقابت با شرکتهای بزرگ بدون بی طرفی خالص کاهش می یابد ، زیرا ISP ها به شرکتهای بزرگی که حق انصاف را دارند که با آنها توافق کنند ، ترجیح می دهند. با بی طرفی خالص ، همه مشاغل شانس برابر برای تبلیغ محتوای خود دارند.
 • Neutrality Net تضمین می کند که همه کاربران بدون تبعیض بر اساس وضعیت اقتصادی-اجتماعی (درآمد ، شغل و تحصیلات) به اطلاعات مشابه دسترسی داشته باشند.
 • ISP ها نمی توانند با اولویت بندی دسترسی به سایت های منتخب بر دیگران ، موانعی ایجاد کنند.
 • بی طرفی خالص اینترنت را برای همه مفید و قابل دسترسی می کند ، نه ثروتمندان.

منفی بی طرفی خالص:

در جهانی متعادل؛ در آنجا که جوانب مثبت وجود دارد ، منفی وجود دارد.

 • بی طرفی خالص ایده های جدید تجاری را محدود می کند
 • کاربران اینترنت سنگین تر می توانند بدون خنثی بودن خالص شارژ بیشتری داشته باشند. با این پهنای باند پولی برای ISP ها می توان برای همه کاربران دیگر افزایش یافت. این به نظر می رسد جذاب است ، اما حقیقت آن خیلی خوب است.
 • بی طرفی خالص نظارت بر محتوای بحث برانگیز را دشوار می کند.
 • افرادی که داده های سلولی پیمانکاری ندارند ، می توانند از طریق چند اپراتور مخابراتی به محتوای رایگان منتخب از طریق اینترنت دسترسی پیدا کنند ، در صورت وجود بی طرفی خالص. اگرچه این امر باعث کاهش مصرف داده های کاربران دیگر می شد.

FCC در خنثی بودن خالص

وقتی مخاطب از مزایای خنثی بودن خالص آگاه باشد ، می خواهند از داشتن آن اطمینان یابند. در مقابل ، کمیسیون ارتباطات فدرال طرحی را برای پایان دادن به بی طرفی خالص ارائه داده است. میلیون ها کاربر اینترنتی در آمریکای شمالی مخالفت خود را ابراز کرده اند. مسدود کردن اینترنت آزاد و کنترل بیشتر به ارائه دهندگان اینترنت عواقب عمده ای دارد که بیشتر آنها قبلاً مورد بحث قرار گرفته است. شرکت های اینترنتی می توانند ضمن محدود کردن سایر موارد ، بتوانند برای برخی از محتوا هزینه بیشتری بپردازند. بسته به اینکه چه کسی پرداخت ویژه می کند ، دسترسی به اینترنت به خطوط سریع و پایین تقسیم می شود. کسانی که بودجه ندارند ، یک سرویس پرحرفه دریافت می کنند. بسیاری از آمریکایی ها معتقدند که باید علیه این قیام کنند و باید جلوی این امر را بگیرند "قانون سرزمین" آمریکایی ها بر این باورند که اظهارات ارسالی با FCC معتبر نیستند که باعث تحریک عموم مردم حتی به مراتب بیشتر شده است. حامیان پایان دادن به بی طرفی خالص معتقدند که کنترل بیشتر ارائه دهندگان اینترنت باعث ایجاد سرمایه گذاری می شود ، اما این سؤال عمومی را در پی دارد که آژانس برای چه کسی کار می کند و انگیزه واقعی چیست؟.

راه حل پایدار چیست?

در حالی که مردم ابراز نارضایتی خود را از پاک کردن قوانین بی طرفی خالص می کنند ، یک راه حل برای این مشکل وجود دارد که برای توده ای ها تبدیل به مسئله خواهد شد. استفاده از VPN می تواند نگرانی های شما را خاتمه داده و برابری را به وجود آورد. به VPN وصل شوید و از وب سایت های مورد نظر خود بازدید کنید. VPN به شما امکان می دهد تا با آدرس IP هر کشور به اینترنت متصل شوید و تمام ترافیک اینترنت خود را رمزگذاری کنید. نه تنها به اینترنت باز و دسترسی آزاد به محتوای مطلوب دسترسی دارید ، بلکه فعالیت اینترنتی شما نیز با امنیت در سطح نظامی پنهان است - کشتن دو پرنده با یک سنگ!

سریعترین سرعت را بدست آورید

همه برای بی طرفی خالص ، اما تا آن زمان

خنثی بودن خالص بر جمعیت تأثیر می گذارد و این دلیلی است که میلیون ها نفر حاضر به ایستادگی در آن هستند. البته هیچ کس دوست ندارد مبلغی را برای اشتراک کانال یا دسترسی به مطالبی که می توانستند برای ارزان تر شدن در یک کشور دیگر یا در یک دستگاه دیگر بدست آورند ، پرداخت کند..

انگشتان دست خود را به تصویب رساندند تا قوانین فدرال را به نفع خود حكم دهند و از هرگونه قوانین FCC برتری كنند. اما تا زمانی که این اتفاق نیفتد ، دیگر نیازی به اتلاف وقت در انتظار وقوع معجزه نیست - VPN بگیرید و از نگرانی آزاد باشید. با یا بدون بی طرفی!

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 6 = 1

map