پرداخت VPN در مقابل VPN رایگان: 6 مورد که باید در نظر بگیرید

[ware_item id=33][/ware_item]

استفاده از خدمات VPN هنگام اتصال به یک شبکه خارجی همواره در مورد ایمن و حفظ اطلاعات ما بوده است. علاقه به استفاده از خدمات VPN پس از تصمیم کنگره مبنی بر عقب نشینی قوانین خنثی خالص به منظور محافظت از حریم خصوصی اینترنت افزایش یافت و در عوض به ISP ها اجازه داد تا داده های ما را بدون رضایت ما بفروشند. اگرچه VPN همیشه برای شبکه های غیر قابل اعتماد مانند شبکه های کافی شاپ و فرودگاه ها مناسب است ، اما بعد از تصمیم کنگره ، همه ما اکنون باید در مورد شبکه خانگی خود به همان اندازه غیرقابل اعتماد فکر کنیم. در نتیجه ، مردم به آرامی به سمت ارائه دهندگان خدمات VPN روی می آورند. اگر از طریق فروشگاه برنامه و Google Play جستجو کنید ، تعداد زیادی برنامه رایگان VPN پیدا خواهید کرد. یک برنامه رایگان عالی عالی نیست؟ سوال واقعی این است: آیا خدمات VPN رایگان به اندازه کافی قابل اعتماد هستند که به شبکه خانگی ما اعتماد کنند ، یا آیا باید به دنبال ارائه دهنده VPN پرداخت شده باشیم؟ مزایای رایگان در مقابل VPN پرداخت چیست؟ در اینجا مواردی وجود دارد که باید قبل از تصمیم گیری در مورد دریافت VPN رایگان یا یک VPN پرداختی ، در نظر بگیرید.


FastestVPN را دریافت کنید

1. سرعت اتصال

بیایید با آن روبرو شویم ، شما تنها کسی نیستید که می خواهید VPN ارزان بخرید. اما چه اتفاقی می افتد که آن سرویس رایگان VPN آنقدر محبوب شود که سرورهای آنها خیلی شلوغ شوند?

نکته ای که اکثر مردم به آن امیدوار هستند ، دریافت خدمات VPN ارزان است. اما اگر این سرویس رایگان VPN محبوب شود و سرورهای آنها شلوغ شوند ، چه می شود؟?

رعایت تقاضای شبکه واقعاً دشوار است. و بسیاری از ارائه دهندگان رایگان VPN فاقد پول و منابع برای ادامه زیرساخت های با کیفیت هستند. به این معنی که اگر یک سرویس VPN رایگان انتخاب کنید ، ممکن است با قطع ارتباط تصادفی روبرو شوید و دارای آن نباشید اتصال سریع VPN.

در مقایسه ، خدمات VPN پرداخت شده معمولاً ترافیک شبکه خود را حفظ می کنند. این بدان معنی است که آنها می توانند هزاران اتصالات را به یکباره و بدون کند شدن اداره کنند. این به دلیل تعداد زیادی از سرورهای پرداخت شده است ارائه دهندگان VPN در نقاط مختلف جهان نصب شده اند.

بنابراین ، مهم نیست که از کجا به اینترنت دسترسی دارید ، همیشه یک مورد را دریافت خواهید کرد اتصال سریع VPN.

2. انتخاب سرور

از آنجا که ارائه دهنده VPN پرداخت شده تعداد زیادی سرور در دسترس هستند ، آنها همچنین در بسیاری از مناطق سراسر دنیا دارای سرور هستند تا از VPN های رایگان.

در حالی که برخی رایج است نقطه حضور (POP) از طریق VPN های پرداخت شده و رایگان مانند لندن و نیویورک در دسترس هستند ، سایرین چنین نیستند. این امر به ویژه هنگامی که از VPN استفاده می کنید صحیح است به محتوای جریان دسترسی پیدا کنید. به عنوان مثال ، کاربر Netflix می خواهد به محتوای ایالات متحده خود دسترسی پیدا کند و از سرورهای VPN رایگان در ایالات متحده بهره مند شود. آنها حتی ممکن است با مشکلات بافر روبرو نشوند. اما هنگامی که کاربران Netflix در استرالیا یا انگلستان می خواهند به Netflix دسترسی پیدا کنند ، هزینه آن بیشتر خواهد بود زیرا نصب سرور در این کشورها برای ارائه دهنده خدمات رایگان VPN گران خواهد بود..

بنابراین ، اگر دنبال این هستید ارائه دهنده VPN که می تواند بدون هیچ گونه محدودیت و مشکلی به شما آزادی اینترنت ارائه دهد ، بنابراین بهتر است به یک سرویس VPN پولی مراجعه کنید.

3. پروتکل ارائه شده است

ارائه دهندگان رایگان VPN معمولاً کاربران را ارائه می دهند پروتکل تونل سازی نقطه به نقطه (PPTP). اگرچه این پروتکل ممکن است بتواند آدرس IP شما را نقاب کند ، این یک واقعیت شناخته شده است که PPTP نیز پر از خطرات امنیتی است. به همین دلیل توصیه می شود بدون توجه به ویژگی هایی که آنها به شما ارائه می دهند ، به خدمات رایگان VPN نروید.

از طرف دیگر ، ارائه دهندگان VPN پرداخت شده انواع پروتکل های VPN را ارائه می دهند. بگیر سریعترین VPN به عنوان مثال ، پروتکل های VPN ارائه شده در اینجا شامل هستند L2TP ، OpenVPN (TCP، UDP) ، OpenConnect ، IKEv2 و Xsec. هر یک از این پروتکل ها سرعت و امنیت مختلفی را ارائه می دهند ، بنابراین می توانید اتصال VPN خود را مطابق نیاز خود تنظیم کنید.

4. خط مشی رازداری

از آنجا که ارائه دهندگان رایگان VPN هزینه خدمات خود را پرداخت نمی کنند ، آنها درآمد چندانی هم ندارند. بنابراین چگونه آنها در برابر ارائه دهندگان VPN پرداخت شده زنده می مانند?

دشوار نیست بدانید که بیشتر ارائه دهندگان VPN رایگان از طریق داده کاوی درآمد کسب می کنند. آنها ممکن است تمام داده ها و ترافیک موجود در دستگاه شما را طی کنند ، آن را وارد کرده و آنرا به تبلیغ کنندگان بفروشند تا درآمد کسب کنند. این به این معنی نیست که همه ارائه دهنده VPN رایگان آیا این. در واقع ، بسیاری از ارائه دهندگان رایگان VPN وجود دارند که از این ترفندها پیروی نمی کنند. اما از آنجا که آنها خدمات رایگان ارائه می دهند ، ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که آنها از این ترفندهای سایه دار پیروی نمی کنند.

هنگامی که صحبت از ارائه دهندگان VPN پرداخت می شود ، عده ای نیز هستند که ترافیک شما را ثبت می کنند و برخی که نمی دانند. با این حال ، ارائه دهندگان رایگان VPN داده های شما را برای کسب درآمد سریع ضبط می کنند ، در حالی که ارائه دهندگان پرداخت شده این کار را برای محافظت از مشاغل خود انجام می دهند ، به این معنی که آنها آن را به هیچ تبلیغی نمی فروشند..

پیدا کردن یک ارائه دهنده VPN که چنین کلاهبرداری ارزان برای پول درآوردن انجام نمی دهد ، دشوار است, ارائه دهندگان VPN مانند FastestVPN هنگام حفظ امنیت و امنیت ترافیک کاربر ، در رده های کمتری قرار دارند و مطمئناً در صدر هستند. بنابراین ، اگر می خواهید هزینه یک سرویس VPN را بپردازید ، چرا ارائه دهنده ای را انتخاب می کنید که گزارش ها را حفظ کند?

5. پشتیبانی مشتری

درست مانند فراهم کردن سرعت زیاد مداوم به مشتریان ، ارائه پشتیبانی 2/7 مشتری نیز مهم است. نوع پشتیبانی ارائه دهنده VPN به آنچه در اختیار آنها قرار می گیرد کاهش می یابد. ارائه دهندگان VPN پرداخت شده معمولاً پشتیبانی بهتری از مشتری ارائه می دهند. پولی که برای یک سرویس VPN پرداخت می کنید نه تنها ناشناس بودن و امنیت را شامل می شود ، بلکه شامل پشتیبانی عالی مشتری نیز می شود که ممکن است در آینده به آن نیاز داشته باشید..

به عنوان مثال ، FastestVPN دارای 24/7 است پشتیبانی مشتری در دسترس. بنابراین ، اگر حتی در روزهای تعطیل با مشکلات مربوط به خدمات VPN آنها روبرو شدید ، می توانید در هر زمان با آنها تماس بگیرید. آنها خواهند آمد و به حل مسئله در اسرع وقت کمک می کنند.

6. ناشناس بودن

ممکن است نیازی به ثبت نام برای استفاده از VPN توسط a ارائه دهنده VPN رایگان. و حتی اگر از شما بخواهد ثبت نام کنید ، می توانید به سادگی از جزئیات جعلی برای ایجاد حساب کاربری خود استفاده کنید. با این وجود ، یک VPN پرداخت شده ، جزئیات صحیح خود را که در طی مراحل پرداخت نیز استفاده می شود ، از شما می خواهد.

با توجه به ناشناس بودن ، VPN رایگان کاملاً برنده است ، زیرا ممکن است لازم نباشد جزئیات واقعی خود را ارائه دهید. اما به یاد داشته باشید ، حتی اگر اطلاعات جعلی در مورد خودتان ارائه داده اید ، ارائه دهندگان رایگان VPN هنوز هم می توانند آدرس IP شما را وارد کرده و بر ترافیک اینترنت شما نظارت کنند. بنابراین ، خواه شما ناشناس باشید یا نه ، آدرس IP شما یکسان باقی خواهد ماند و ممکن است توسط ارائه دهنده خود به نفع خود وارد شوید. با ارائه دهنده VPN پرداخت می شود شما را برتر ارائه می دهد محافظت از حریم خصوصی VPN ویژگی هایی که یک VPN رایگان نیز ممکن نیست.

سریعترین سرعت را بدست آورید

نتیجه

داشتن رمزگذاری شبکه به طور کامل رمزگذاری شده ممکن است سرعت اتصال شما را کند کند ، اما این بستگی به ارائه دهنده VPN شما انتخاب کرده است. ممکن است با مشکلات سرعت روبرو شوید ارائه دهنده VPN رایگان اما نه با پرداخت هزینه.

بنابراین ، آنچه شما فکر می کنید بهتر است: رایگان VPN یا پرداخت VPN رایگان? هر آنچه را انتخاب کنید بر عملکرد VPN شما تأثیر می گذارد. اگر قصد دریافت خدمات VPN را ندارید زیرا نمی خواهید ارائه دهنده اینترنت شما از شما سلب شود و به شما امکان دسترسی به محتوای جهانی را بدهد ، پس پرداخت VPN انتخاب مناسبی برای شماست.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 8 =

map