بهترین سایتهای فیلم رایگان برای جریان – فیلم های آنلاین رایگان را تماشا کنید

[ware_item id=33][/ware_item]

اینترنت ، همانطور که ما آن را می شناسیم ، یک مخزن بی پایان است. مخزنی که شامل پیوندهایی به وب سایتهایی است که اهداف مختلفی را انجام می دهند. و یکی از فضای پیشرو که از ترافیک سنگین برخوردار است ، وب سایتهای سرگرمی هستند که آخرین فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را ارائه می دهند.


بسیاری از آنها پرتالهایی با حقوق پرداخت می شوند که قبل از دسترسی به وسعت کتابخانه آن مانند Netflix ، Hulu ، Amazon Prime می توانید مشترک شوید. اما بسیاری از وب سایت های موجود در اینترنت رایگان هستند. آنها نیازی به اشتراکی ندارند. فقط بر روی فیلم مورد علاقه خود کلیک کنید و شروع به تماشای کنید. اما در اینجا مشکلی است که شناسایی وب سایتهایی است که در واقع به عنوان تبلیغ انجام می دهند.

خوشبختانه برای شما ، لیستی از مکانهای تماشای فیلم رایگان به صورت آنلاین - و همچنین نمایش های تلویزیونی را گردآوری کرده ایم. برخی از آنها نیاز به یک حساب کاربری ثبت شده به عنوان اجباری یا گزینه ای دارند اما مطمئن باشید ، آنها رایگان هستند.

فیلم های رایگان را آنلاین تماشا کنید

سریعترین سرعت را بدست آورید

چرا از یک VPN برای تماشای فیلم های رایگان آنلاین استفاده می کنید?

بسیاری از وب سایت ها ، نه تنها آنهایی که در این لیست قرار دارند ، یا محتوا را به صورت منطقهای و منطقهای مورد استفاده قرار داده اند یا به راحتی در خارج از برخی مناطق غیرقابل دسترسی هستند. با مشاهده لیست ما در اینجا ، آشکار می شود که برخی وب سایت ها دارای محدودیت جغرافیایی هستند و فقط در اکثر موارد فقط در ایالات متحده قابل دسترسی هستند.

VPN از این نظر ضروری است. این امکان را به شما می دهد تا مکان مجازی خود را با مکانی که می خواهید خراب کنید. FastestVPN دارای شبکه جهانی 250 سرور + است. این سرورهای پر سرعت در کشورهای عمده مانند ایالات متحده ، انگلستان ، کانادا ، آلمان ، فرانسه و ... پراکنده هستند. با استفاده از FastestVPN ، دسترسی نامحدود به اینترنت دریافت می کنید - نه فقط این وب سایت های فیلم رایگان.

آیا وب سایت های فیلم رایگان قانونی هستند?

بعضی از آنها هستند و بعضی دیگر نیستند. این امر کاملاً به این بستگی دارد که آیا محتوای میزبانی شده به صورت قانونی خریداری شده است یا خیر. یعنی بستر یا سرویس باید دارای حقوقی قانونی برای تحویل مطالب به شما باشد. به استثنای معدود ، بسیاری از وب سایتهای پخش رایگان فیلم در اینترنت تحت نقض حق نسخه برداری قرار دارند.

روشی که بسیاری از این وب سایت ها از مسئولان حقوقی مانند DMCA جلوگیری می کنند ، عدم میزبانی مطالب است ، بلکه پیوندهایی به محتوای میزبانی شده در وب سایت های دیگر ارائه می دهند. به این ترتیب آنها می توانند از دردسر جلوگیری کرده و عملیات خود را ادامه دهند. با این حال ، به عنوان یک کاربر ، مسئولیت این است که بدانید که چه کسانی هستند.

VPN با ناشناس کردن شما در اینترنت از هویت شما محافظت می کند. هویت واقعی شما حتی برای ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) پنهان مانده است. نه تنها این ، AES 256 بیتی رمزگذاری در FastestVPN لایه ای از امنیت را غیرقانونی می کند ، بنابراین ترافیک اینترنت شما در برابر هکرها امن می شود.

FastestVPN برای Windows ، MacOs ، iOS و Android برنامه های اختصاصی اختصاص داده است. علاوه بر این ، می توانید VPN را مستقیماً در روتر خود پیکربندی کنید ، به شما این امکان را می دهد تا محافظت از VPN را در هر دستگاه متصل ایجاد کنید..

نحوه تماشای فیلم ها بصورت رایگان

پاپ کورن Flix

Popcorn Flix یکی از وب سایت های محبوب در لیست است. اگرچه این فیلم ها و برنامه های تلویزیونی رایگان از ژانرهای مختلف را ارائه می دهد ، اما انتظار ندارید جدیدترین آنها را دریافت کنید. پاپ کورن Flix از نظر محتوایی که به سیستم عامل اضافه می کنند ، بسیار انتخابی است.

اما بسیاری از فیلم ها و نمایش های تلویزیونی در کتابخانه خود به صورت رایگان وجود دارد که باعث می شود پرونده برای این وب سایت ضبط شود. حتی برنامه ای برای دستگاه های iOS و Android وجود دارد که می توانید از آنها برای جابجایی استفاده کنید.

فیلم های آنلاین یافت می شوند

این از نظر فرکانس بروزرسانی محتوا شبیه به Popcorn Flix است. فیلم ها و نمایش های تلویزیونی که توسط فیلم های یافت شده آنلاین به میزبانی شده اند ، جدیدترین نیستند. با این حال ، برخی از اضافات قابل توجه وجود دارد که کاملا رایگان برای پخش می شوند.

برای دسترسی آسان می توانید فیلم های فیلتر شده توسط ژانرها را مشاهده کنید.

ترك

متعلق به سونی, Crackle یک سرویس پخش ویدیویی است که همچنین امکان پخش رایگان دارد. ترك دارای طیف گسترده ای از فیلم ها از ژانرهایی مانند اکشن ، کمدی ، وحشت و موارد دیگر است. اگرچه به روزترین منبع نیست ، اما دارای کتابخانه ای قابل توجه است که باید بسیار خوب به شما کمک کند ، به ویژه با توجه به اینکه برای ادامه نیاز به اشتراک و ثبت نام ندارد..

تنها نقطه ضعف محدودیت جغرافیایی است. Crackle محدود به منطقه ایالات متحده است. اما با FastestVPN ، مشکلی برای شما نخواهد بود.

تلویزیون پلوتو

تلویزیون پلوتون به دلیل کتابخانه شگفت انگیز از محتوا بسیار محبوب است. علاوه بر محتوای On-Demand که شامل فیلم هایی از ژانرهای مختلف است ، می توانید از آنها نیز استفاده کنید تلویزیون پلوتو برای پخش مستقیم تلویزیون. و بهترین چیز در مورد آن؟ این محدودیت جغرافیایی محدود نیست و نیاز به ثبت نام برای جریان دارد.

رابط کاربری کاملاً پاک و بدون لیست است ، بنابراین سفری دلپذیر را به کتابخانه خود منتقل می کنید.

HDO

HDO اولین کسی است که در لیست ما قرار دارد و در واقع پلتفرم خود را با نسخه های جدیدی در فیلم و تلویزیون به روز می کند. در زمان نگارش ، نسخه های جدید قابل توجهی مانند Avengers وجود دارد: Endgame ، علاءالدین ، ​​جان ویک و موارد دیگر.

وب سایت نیازی به ثبت نام برای جریان ندارد. با این حال ، جریان ها قانونی نیستند. به همین دلیل ، اگر گرفتار شوید ممکن است با DMCA دچار مشکل شوید. اطمینان حاصل کنید که همیشه قبل از ریسک تماشای جریانی که قانونی نیست ، ناشناس باشید. HDO به وضوح تشریح می کند که میزبان پیوندهای روی سرورهای خود نیست.

سریعترین سرعت را بدست آورید

123 برو جریان

مشابه HDO ، این نسخه مرتباً با آخرین نسخه به روز می شود. 123 برو جریان همچنین برای دسترسی آسانتر به مطالبی که می خواهید تماشا کنید ، در صفحه اصلی یک نوار جستجو دارد.

همچنین می توانید از طریق منوی آن حرکت کنید تا به محتوای تازه ، سال انتشار ، ژانر یا کشور دسترسی پیدا کنید. برای جلوگیری از خرابی DMCA ، وب سایت محتوا را در سرور خود ذخیره نمی کند بلکه در عوض پیوندهای خارجی را جاسازی می کند.

فیلم های Snag

مانند فیلم های Snag توضیح می دهد ، وب سایت بیش از "2،000 فیلم ، اپیزود نمایش تلویزیونی ، مستندهای چشم نواز و شورت های کمدی منحصر به فرد اصلی.وب سایت همچنین برنامه ای با همین نام ارائه می دهد که می توانید برای پخش در iOS و دستگاه Android یا تلویزیون هوشمند خود استفاده کنید.

تلویزیون توبی

TubiTV از UI چشمگیر برخوردار است که در مقایسه با اکثر وب سایتهای پخش آنلاین ، بسیار صیقلی احساس می کند. برنامه TubiTV موجود برای دستگاه های iOS و Android امکان مرور کتابخانه این پلت فرم را آسان می کند.

محتوا توسط ژانرهایی مانند کمدی ، اکشن ، فیلم های خانوادگی ، ترسناک ، هیجان انگیز و موارد دیگر طبقه بندی می شود. تلویزیون توبی این فیلم ها را به صورت HD ارائه می دهد ، بنابراین انتظار داشته باشید از HDTV شما با تمام توان استفاده کنید. برای اشتراک ، نیازی به اشتراک یا ثبت نام نیست. به سادگی یک فیلم را انتخاب کنید و روی پخش کلیک کنید.

کانوپی

چندین بررسی از وب سایتهای معتبر با آنها تماس می گیرند کانوپی به عنوان یکی از بهترین - اگر نه بهترین - مکان هایی برای پخش محتوای رایگان. این سکویی است که میزبان مجموعه ای فوق العاده بزرگ از فیلم و مستند است. حتی مقولات دیگری مانند مطالعات جهانی را نیز در بر می گیرد & زبان ها ، سلامت ، هنر ، تجارت و رسانه & ارتباطات بنابراین انتخاب کافی برای شما وجود دارد.

می توانید فیلم ها را از طریق وب سایت یا از طریق اختصاصی که برای iOS ، Android ، Roku و Fire TV در دسترس است ، پخش کنید. این پلتفرم دارای بیش از 30،000 فیلم کاملاً رایگان است.

HotStar

می خواهید فیلم های بالیوود را تماشا کنید? Hotstar شما را پوشانده است این وب سایت محبوب جریان آنلاین به شما امکان می دهد فیلم ها را پخش کنید. علاوه بر این ، این وب سایت میزبان جریانهای زنده کانالهای محبوب هندی مانند StarPlus روی سیستم عامل خود است.

Hotstar در بین علاقه مندان به ورزش در منطقه بسیار محبوب است. این برنامه جریان زنده ای از رویدادهای مهم مانند مسابقات جام جهانی کریکت ICC را به طور کامل رایگان ارائه می دهد. این همه چیز نیست ، این لیست همچنین شامل تنیس ، فوتبال ، گلف ، فرمول و موارد دیگر است. برنامه ای برای اندروید نیز در دسترس است - کاربران iOS در اینجا شانس ندارند.

ودو

با اينكه ودو گزینه ای است که با ارائه آخرین نسخه ها با کیفیت بالا شناخته می شود ، رایگان نیست. برای دسترسی به بخش زیادی از کتابخانه خود ، این سرویس به اشتراک حق بیمه نیاز دارد. با این حال ، یک لیست طولانی از فیلم های موجود برای پخش به صورت رایگان وجود دارد.

یک بخش اختصاصی وجود دارد که آن فیلم ها را لیست می کند ، آن را بررسی کنید. اگر خدمات شما را تحت تأثیر قرار دهد می توانید ثبت نام کنید به عنوان یک مشتری پولی در نظر بگیرید.

WatchFree

همانطور که از نام می گوید, WatchFree به شما امکان می دهد فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را به صورت رایگان پخش کنید. لیست فوق العاده است ، و این کتابخانه همچنان به روز رسانی های منظم را ادامه می دهد. صفحه اول وب سایت با نسخه های جدید و محبوب ترین بازدید کنندگان پر جمعیت است.

محتوای رایگان پخش می شود اما ثبت نام برای پخش در HD لازم است. این یک پروسه ساده است که شامل اشتراک پولی نمی شود ، بنابراین اگر قصد دارید به صورت HD پخش کنید ، ثبت نام کنید.

سریعترین سرعت را بدست آورید

نتیجه گیری - فیلم های رایگان را آنلاین تماشا کنید

این لیست بهترین منابع ما را برای تماشای فیلم های رایگان بصورت آنلاین جمع می کند. لیست برخی از آنها را که نیازی به ثبت نام ندارند ، نشان می دهد. ما به شدت توصیه می کنیم قبل از شروع به کار در این وب سایت های پخش رایگان فیلم - یا هر وب سایت دیگری برای آن موضوع ، از یک VPN استفاده کنید تا بتوانید خود را ایمن کنید..

همانطور که قبلاً توضیح دادیم ، شما همیشه نمی توانید تعیین کنید که آیا محتوای یک وب سایت خاص به صورت قانونی بدست آمده است یا خیر. با توجه به این امر ، VPN تضمین می کند که در برابر DMCA و ISP محافظت می شوید. از مزیت استفاده کنید سریعترین VPN است اشتراکی که از ویژگی های برتر خط در بسته های مقرون به صرفه استفاده می کند.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

11 + = 19

map