نحوه استفاده از VPN در Tor برای مرور کاملاً ناشناس

[ware_item id=33][/ware_item]

Tor یک نرم افزاری است که اخیراً به دلیل نگرانی های فزاینده درباره حریم خصوصی ، مورد توجه قرار گرفته است. آنچه در گذشته یک حق اساسی بود اکنون در ازای سرگرمی های کوتاه مدت از آن دور می شود. چه در رسانه های اجتماعی ، برنامه ها و چه به طور کلی اینترنت ، حریم خصوصی کاربران هنگام به کارگیری فن آوری های جدید به یک عامل در حال بازگشت تبدیل می شود.


اگر می خواهید در مورد Tor اطلاعات بیشتری کسب کنید ، تفاوت آن با VPN چگونه است و چگونه این دو نفر می توانند در کنار هم کار کنند تا یک رویکرد پیشرفته تر را برای افزایش حریم خصوصی فراهم کنند ، پس به مکان مناسبی رسیده اید.

نحوه استفاده از VPN در Tor

تور چیست؟?

قبل از اینکه غرق در تور بگردیم ، بهتر است تاریخچه شروع آن را به شما ارائه دهیم.

Tor روی اصل مسیریابی پیاز کار می کند. این یک روش مسیریابی است که شامل ارسال داده از طریق چندین گره است. ایده این است که ارسال داده ها از طریق شبکه غیر متمرکز که در آن هر گره فقط به شبکه دیگر متصل است می تواند سطح بالاتری از حریم خصوصی را نسبت به رمزگذاری داده ها فراهم کند..

مسیریابی پیاز در اواسط دهه 90 توسط آزمایشگاه تحقیقات نیروی دریایی ایالات متحده (NRL) توسعه داده شد. مسیریابی پیاز بعدا توسط یکی از فارغ التحصیلان MIT جمع آوری شد که شروع به اجرای چارچوب در پروژه ای کرد که به عنوان پروژه Tor شناخته شده است (مسیریابی پیاز).

شبکه Tor شامل ده ها گره در سرتاسر جهان است که تا زمان رسیدن به مقصد ، ترافیک را به گره دیگری در شبکه انتقال می دهند. این شامل یک گره ورودی ، گره میانه و گره خروج است.

Tor چگونه کار می کند?

Project Tor یک شبکه در سراسر جهان راه اندازی کرده است که فقط کاربرانی هستند که در این شبکه شرکت می کنند و به عنوان گره فعالیت می کنند.

وقتی ارتباطی با TOR برقرار می کنید و یک درخواست ارسال می کنید ، داده های شما رمزگذاری و به گره اول ارسال می شوند. بیایید آن را Node A. بنامیم. گره A بسته را انتخاب می کند و آن را به Node B. تحویل می دهد. گره B آن را به گره C. می فرستد. رمزگذاری شده است ، به جز گره Exit.

Exit Node این کار را انجام می دهد ، زیرا باید مقصد را بشناسد. اما نگران نباشید ، IP مبدأ را که شما هستید ، نمی شناسد. به طور مشابه ، نود A IP شما را می شناسد زیرا مستقیماً با شما ارتباط برقرار می کند ، اما نمی تواند آنچه را در بسته دریافت شده دریافت کرده است بخوانید.

این باید به شما ایده دهد که Tor چگونه کار می کند و چگونه از آن برای حفظ حریم خصوصی و فرار از سانسور دولتی استفاده می شود. اشکال در Tor عملکرد کند است. رسیدن به داده ها به عقب و جلو بیشتر طول می کشد. از این رو ، سرعت مرور کندتر از حد معمول را تجربه خواهید کرد.

چگونه تور با پروکسی متفاوت است?

اگر تا به حال از سرور پروکسی استفاده کرده اید ، می دانید که به شما امکان دسترسی به وب سایت های مسدود شده را می دهد. یک سرور پروکسی قبل از اقدام به ارسال آن به محل تعیین شده ، درخواست اینترنت شما را با نقاب کردن IP خود برطرف می کند.

اما یک مسئله اساسی حفظ حریم خصوصی در استفاده از سرورهای پروکسی وجود دارد. برای امنیت داده های خود از رمزگذاری استفاده نمی کند ، و قدرت دیدن و ثبت فعالیت های شما را دارد. سرورهای پروکسی رایگان برای استفاده هستند ، اما آنها به قیمت حریم شخصی شما می آیند.

Tor رویکرد مشابهی کار می کند اما بیش از یک موجودیت را درگیر می کند. این یک شبکه را تشکیل می دهد که با نگه داشتن گره قبلی درمورد محتوای بسته یا آدرس IP مبدا ، یک درخواست را از یک گره به دیگری منتقل می کند..

آیا استفاده از Tor بی خطر است؟?

استفاده از Tor کاملاً بی خطر است. Tor بر روی شفافیت ساخته شده است. این نرم افزار منبع باز است که در دسترس همه است. این بدان معنی است که هر کسی می تواند کد Tor را انتخاب کرده و از آن استفاده کند. همچنین به آنها امکان دسترسی به کارهای داخلی نرم افزار را می دهد.

این باعث ایجاد اعتماد به نفس در جامعه می شود زیرا عموم مردم می توانند فناوری زیربنایی را بررسی کنند.

Tor رایگان است?

Tor برای بارگیری و استفاده رایگان است. مرورگر Tor را از لینک موجود در اینجا بارگیری کرده و آن را نصب کنید. مرورگر Tor مبتنی بر نسخه اصلاح شده Mozilla Firefox است ، بنابراین برای بعضی از کاربران احساس آشنایی خواهد کرد.

نحوه استفاده از Tor?

استفاده از Tor بسیار آسان است. برای بارگیری مرورگر Tor به این لینک مراجعه کنید که به شما امکان می دهد از شبکه Tor استفاده کرده و اینترنت را ناشناس کنید. در اینجا یک راهنمای گام به گام برای ویندوز وجود دارد:

 • دانلود مرورگر Tor
 • اجرای .فایل exe
 • خود را انتخاب کنید زبان ترجیحی
 • مکانی را انتخاب کنید نصب کنید
 • پس از نصب, مرورگر را اجرا کنید
 • کلیک کنید وصل کنید

اکنون می توانید وب سایت های مورد علاقه خود را ناشناسانه مرور کنید. کاربران Firefox با یک رابط آشنا مورد استقبال قرار می گیرند.

در صورت استفاده از VPN در Tor

شما ممکن است از خود بپرسید ، اگر Tor در حال حاضر شما را ناشناس می کند ، به VPN احتیاج دارید؟ برای پاسخ به این سوال ، اجازه دهید به مثال گره A ، B و C برگردیم.

اگرچه بسته منتقل شده رمزگذاری شده است ، گره A می تواند آدرس IP شما را تشخیص دهد. این یک آسیب پذیری کوچک است ، اما در آنجا است. یک VPN به شما امکان می دهد تا آدرس IP واقعی خود را با یک وام دهنده ارائه دهنده VPN ، ماسک کنید. این باعث می شود شما در اینترنت ناشناس شوید زیرا سرویس VPN موقعیت جغرافیایی واقعی شما را پنهان می کند.

اگر قرار است از یک VPN با Tor استفاده کنید ، هویت شما را در کل پنهان می کند. از گره A تا گره C.

اما برای چشم انداز همه چیز ، ما را مجدداً به مشکل باز می گرداند. از آنجا که یک سرور VPN به درخواست های اینترنتی شما رسیدگی می کند ، حریم خصوصی شما به عهده ارائه دهنده VPN است. FastestVPN از خط مشی "عدم ثبت" پیروی می کند ، که تضمین می کند فعالیت شما در دستان ایمن باشد. مرور مطالب ، بازدید از هر وب سایت ، FastestVPN هرگز آنچه را که در اینترنت انجام می دهید ضبط نمی کند.

هنگام اجرای FastestVPN ، Tor بدون هیچ مشکلی کار می کند. در اینجا نحوه استفاده از Tor در VPN آورده شده است:

 • مشترک شدن در FastestVPN
 • بارگیری و FastestVPN را نصب کنید در دستگاه شما
 • راه اندازی سریعترین VPN
 • به دلخواه خود وصل کنید سرور VPN
 • راه اندازی مرورگر Tor و روی Connect کلیک کنید

اکنون می توانید اینترنت را با Tor با محافظت از لایه اضافه شده در اینترنت مرور کنید سریعترین VPN.

نتیجه گیری - نحوه استفاده از VPN در Tor

نگرانی های فزاینده در مورد حریم خصوصی باعث خالی از سکنه شده است. دهه گذشته یا همین مسئله ، حریم خصوصی را به بحث و تبادل نظر بین کاربران تبدیل کرده است. اکنون مردم بالاخره متوجه اهمیت دزدی دریایی کاربر هستند. آنها اکنون بیشتر از آنچه در اینترنت به اشتراک می گذارند آگاه هستند.

تفاوت بین یک VPN رایگان و یک VPN پرداخت شده مانند سریعترین VPN در حال تبدیل شدن به شفافیت کاربر معمولی است. اگر قصد استفاده از Tor را دارید ، اجازه دهید FastestVPN حریم شخصی شما را به حداکثر برساند.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 2 =

map